Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych
pl en
eu flaga
bip
Rozwiń listę kategorii ikona

Program staży i praktyk

STAŻE  I PRAKTYKI

Każdego roku w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych w Łodzi praktyki lub staże odbywa łącznie około 20 osób, w różnych komórkach organizacyjnych. Współpracują z nami studenci i absolwenci kierunków chemicznych, włókienniczych, związanych z ochroną środowiska i papiernictwem, a także ekonomicznych, nauk o zarządzaniu czy marketingu.

Zależy nam na tym, aby nasi praktykanci i stażyści mieli okazje nauczyć się jak najwięcej. Służymy radą i pomocą, jednocześnie powierzamy samodzielne zadania, które budują poczucie odpowiedzialności, a także umożliwiają realny rozwój i pozwalają na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Dzięki współpracy z zespołem ekspertów i specjalistów na pewno zdobędziesz doświadczenie cenne dla rozwoju Twojej kariery. Staże lub praktyki w Sieić Badawcza Łukasiewicz - Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych, to nie tylko dobry punkt w CV, ale także szansa na zdobycie pracy. Wśród osób, które w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych odbyły staże lub praktyki przeważa opina, że Instytut jest znakomitym miejscem zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego.

 Wielu naszych naukowców i specjalistów rozpoczynało swoją ścieżkę kariery w Instytucie od stażu lub praktyk.

Jak zostać praktykantem lub stażystą w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych?

 

Wystarczy złożyć odpowiednie dokumenty aplikacyjne:

 

Sekretariat instytutu Sieci zaprasza w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 14:00.

Do odbycia praktyki lub stażu zawodowego konieczne jest zawarcie umowy o praktykę lub staż. Osoby będące absolwentami uczelni wyższych, ubiegające się o staż zawodowy powinny poinformować Instytut (organizatora stażu) o profilu pomocy podmiotu finansującego program stażowy. Na praktykę lub staż możesz aplikować w każdym momencie. Na pewno rozpatrzymy Twoją kandydaturę. Chętnych serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT BIOPOLIMERÓW I WŁÓKIEN CHEMICZNYCH z siedzibą: 90-570 Łódź, ul. M. Skłodowskiej-Curie 19/27. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących związanych z tym praw, znajdują się pod adresem http://www.ibwch.lodz.pl/rodo,74

Projekt i wykonanie https://bypixel.pl