Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych
pl en
Kategorie

Oferty pracy

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy to profesjonaliści, eksperci i naukowcy, których talent, pasje i ambicje przyczyniają się do rozwoju nauki i innowacyjności gospodarki.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, aplikuj na jedno z poniższych stanowisk. Jeśli aktualnie nie poszukujemy pracowników, a jesteś zainteresowany pracą w naszym Instytucie prześlij wymagane dokumenty aplikacyjne na adres kadrowo-placowy@ibwch.lodz.pl lub przynieś je osobiście do sekretariatu naszego Instytutu.

 

Aktualne oferty pracy

 

SBŁ-IBWCh Informacja o wyniku naboru

02 - SBŁ-IBWCh_Informacja o wyniku naboru

03 - Informacja o wyniku naboru - [Prac_Inż-Tech]

04 - Informacja o wyniku naboru - [Prac_Inż-Tech]

Wymagane dokumenty aplikacyjne

  • list motywacyjny własnoręcznie podpisany zawierający: imię, nazwisko, dane do kontaktu, cel aplikacji.
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
  • świadectwa pracy
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO - wzór Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodna z RODO)

Administratorem Państwa danych osobowych jest INSTYTUT BIOPOLIMERÓW I WŁÓKIEN CHEMICZNYCH z siedzibą: 90-570 Łódź, ul. M. Skłodowskiej-Curie 19/27. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu związanych z tym praw, znajdują się pod adresem:   http://www.ibwch.lodz.pl/rodo,74

 

Projekt i wykonanie https://bypixel.pl